Świąteczny prezent od Maestry Iwony Pavlović

Świąteczny prezent od Maestry Iwony Pavlović

Kochane kobietki (i nie tylko ;)) Z okazji Świąt Bożego Narodzenia mamy dla Was prezent. Przygotowałyśmy coś co mamy nadzieję wywoła uśmiech na waszych twarzach, chcemy oderwać Was na chwilę od obowiązków i dać chwilę wytchnienia czy też zapomnienia…. I możecie zaskoczyć swoich bliskich w Sylwestrową noc wspaniałym układem tanecznym.
Mikołajkowy chat z ekspertami dot. chirurgii piersi

Mikołajkowy chat z ekspertami dot. chirurgii piersi

W sobotę nasza Fundacja oraz wspaniali eksperci Prof. Agnieszka Kołacińska – Wow i Prof. Dawid Murawa rozmawiali na temat chirurgii raka piersi oraz odpowiadali na pytania pacjentek.
Tulipany Nadziei - wspólna akcja dla Pacjentek wrocławskiego DCO

Akcja Tulipany Mocy

Wspólna akcja z Dolnośląskim Centrum onkologicznym dla Pacjentek – zasadziliśmy tysiące cebulek tulipanów. Ah jak było pięknie! Teraz z nadzieją w sercach czekamy na wiosnę.
Akcja Tulipany Mocy

Akcja Tulipany Mocy – zapraszamy

Już jutro razem z Dolnośląskim Centrum Onkologiczne (DCO) we Wrocławiu i Fundacją Słoneczko zasadzimy tulipany nadziei z pacjentkami oddziału Breast Unit.
Warsztaty Świąteczne Dla Pacjentów W Dolnośląskim Centrum Onkologicznym

Warsztaty Świąteczne Dla Pacjentów W Dolnośląskim Centrum Onkologicznym

20 grudnia w Sali Konferencyjnej Dolnośląskiego Centrum Onkologicznego we Wrocławiu (DCO) odbyły się świąteczne warsztaty dla pacjentów onkologicznych.
Projekt Rekonstrukcja Kobiecości Po Rekonstrukcji Piersi U Chorych Na Raka

Projekt Rekonstrukcja Kobiecości Po Rekonstrukcji Piersi U Chorych Na Raka

Sukces! W ramach naszego programu „Odzyskiwanie kobiecości” mamy wielką radość ogłosić, że nasz projekt „Rekonstrukcja kobiecości po rekonstrukcji piersi” wygrał w konkursie organizowanym przez KULCZYK FOUNDATION.
Fitness inspirowany baletem

W ramach afirmacji kobiecości zapraszamy na wspólne ćwiczenia z Paniami Pacjentkami Onkologicznymi, fitness inspirowany baletem online ze studia Balance Mokotowska 55, Warszawa.
Warsztaty dietetyczne: Omegowanie

Omegowanie

Podczas spotkania poruszone zostały bardzo ciekawe i ważne tematy, które są zaledwie początkiem budowania w nas wszystkich, a w szczególności w pacjentach onkologicznych, świadomości wpływu naszego stylu życia na własne zdrowie i życie. Uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchać bardzo interesujących i merytorycznych wykładów.
Wyglądam dobrze, czuję się lepiej – warsztaty świąteczne

20 grudnia 2019 roku w Sali Konferencyjnej Dolnośląskiego Centrum Onkologicznego we Wrocławiu (DCO) odbyły się świąteczne warsztaty dla pacjentów onkologicznych.