BEAUTY BAG

Czasem mały gest, a tak wiele może zmienić…
Ta mała torebka może być promykiem radości dla kobiety, która w ciężkim dla niej czasie potrzebuje otulenia. To dar obecności, której tak bardzo potrzebujemy, gdy walczymy z chorobą. W Beauty Bag znajdą się różne drobiazgi, na przykład pomadka, która podkreśli kolor ust, a może krem, który będzie dedykowany dla problemów z jakimi się zmagają się pacjentki w czasie chemioterapii lub ciepłe skarpetki, które otulą ich zmarznięte stopy. Chcemy umieścić w tej torebce, to wszystko, co spowoduje, że kobiety się uśmiechną i nie pozwoli im zapomnieć, że są silnymi kobietami.

Aktualności

Warsztaty latino pt.: „Afirmacja Kobiecości po leczeniu onkologicznym z Maestrą Iwoną Pavlović

Warsztaty latino pt.: „Afirmacja Kobiecości po leczeniu onkologicznym z Maestrą Iwoną Pavlović

Warsztaty Latino z Maestrą Iwoną Pavlović. "Afirmacja kobiecości po leczeniu onkologicznym" w ramach projektu "Rekonstrukcja kobiecości po rekonstrukcji piersi u chorych na raka" Wspólnie z Prof. Agnieszka Kołacińska-Wow, Kulczyk Foundation oraz PTChO.
Świąteczny prezent od Maestry Iwony Pavlović

Świąteczny prezent od Maestry Iwony Pavlović

Kochane kobietki (i nie tylko ;)) Z okazji Świąt Bożego Narodzenia mamy dla Was prezent. Przygotowałyśmy coś co mamy nadzieję wywoła uśmiech na waszych twarzach, chcemy oderwać Was na chwilę od obowiązków i dać chwilę wytchnienia czy też zapomnienia…. I możecie zaskoczyć swoich bliskich w Sylwestrową noc wspaniałym układem tanecznym.
Mikołajkowy chat z ekspertami dot. chirurgii piersi

Mikołajkowy chat z ekspertami dot. chirurgii piersi

W sobotę nasza Fundacja oraz wspaniali eksperci Prof. Agnieszka Kołacińska – Wow i Prof. Dawid Murawa rozmawiali na temat chirurgii raka piersi oraz odpowiadali na pytania pacjentek.
Projekt Rekonstrukcja Kobiecości Po Rekonstrukcji Piersi U Chorych Na Raka

Projekt Rekonstrukcja Kobiecości Po Rekonstrukcji Piersi U Chorych Na Raka

Sukces! W ramach naszego programu „Odzyskiwanie kobiecości” mamy wielką radość ogłosić, że nasz projekt „Rekonstrukcja kobiecości po rekonstrukcji piersi” wygrał w konkursie organizowanym przez KULCZYK FOUNDATION.
Fitness inspirowany baletem

W ramach afirmacji kobiecości zapraszamy na wspólne ćwiczenia z Paniami Pacjentkami Onkologicznymi, fitness inspirowany baletem online ze studia Balance Mokotowska 55, Warszawa.
Wyglądam dobrze, czuję się lepiej – warsztaty świąteczne

20 grudnia 2019 roku w Sali Konferencyjnej Dolnośląskiego Centrum Onkologicznego we Wrocławiu (DCO) odbyły się świąteczne warsztaty dla pacjentów onkologicznych.