Pomóż nam pomagać

Darowizna na cele statutowe Fundacji La Vie La Vie

Zbiórka na cele fundacji czyli prowadzenie regularnych akcji z zakresu profilaktyki oraz opieki nad kobietami w trakcie i po leczeniu. Wszystko zgodnie z naszą misją.

Bez względu na to jaki sposób wybierzesz, aby pomóc innym, bycie dawcą oznacza, że w zamian otrzymasz coś niespodziewanego. Badania psychologiczne pokazują, że dawanie jest również dobre dla twojego samopoczucia, zmniejsza poziom stresu w organizmie!

Zastanów się zatem, jaki sposób, aby pomagać innym będzie dla ciebie najlepszy….
Twoje wysiłki mogą pocieszyć potrzebujących, poprawić opcje leczenia, a nawet uratować czyjeś życie, największą wartość jaką mamy.

Płatność obsługuje Payu